X Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach - 24.11.2019 r. 19.11.2019 14:32

KU AZS ZUT zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników ZUT do udziału w X Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach.

Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 24 listopada br. w godzinach 8:30-14:00 w siedzibie KU AZS ZUT przy ul. Sikorskiego 31/32 (obok Klubu Pinokio). Podczas turnieju będą prowadzone dwie klasyfikacje: indywidualna oraz wydziałowa – uczestnicy będą walczyć o puchar dla swojego Wydziału oraz o uczestnictwo w zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski.
Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane na sali gry, bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju (od godz. 8:30 do 8:55). Udział może wziąć każdy, kto przynależy do ZUT
(wszyscy studenci, doktoranci i pracownicy, bez względu na zajmowane stanowisko, wiek czy poziom gry w szachy). Każdy Wydział może reprezentować dowolna liczba zawodników (za każdego zawodnika, który rozegra wszystkie partie Wydział otrzymuje dodatkowe punkty).  Udział w turnieju jest bezpłatny.

Szczegóły dostępne są w regulaminie Mistrzostw. (format:  pdf, rozmiar:  541 kB)