Informacje bieżące

Wydarzenie on-line dla studentów kierunków technicznych - firma Eaton 21.10.2022 13:59

Firma Eaton zaprasza studentki i studentów z kierunków technicznych na wydarzenie „Inżynierki 2022”:

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.

Wydarzenie „Inżynierki 2022” dedykowane jest dla wszystkich studentów wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studenci będą mogli poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, zobaczyć obszar produkcyjny oraz wdrażane przez nas projekty Industry 4.0 oraz eMobility, a także dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

To już 4 edycja tego wydarzenia! Pierwsze dwie miały miejsce w naszej lokalizacji w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem, w raz z zespołem z Bielska- Białej,  organizujemy spotkanie w formie on-line dzięki czemu mamy okazję dotrzeć do talentów z całej Polski.

Chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie w promocji wydarzenia na Państwa uczelni, zarówno na platformach online, w mediach społecznościowych, jak i na samej uczelni. W załączeniu przesyłamy plakat informacyjny oraz gotowy post, z prośbą o dystrybucję na stronach oraz profilach na FB.

Wydarzenie odbędzie się 28 października o godz.13:00 (udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy).   Jesteśmy przekonani, że współpraca firm z uczelniami przynosi najlepsze efekty dla przyszłego grona inżynierów!

My już robimy wszystko, aby spotkanie było wyjątkowo ciekawe i praktyczne, teraz pora na zachęcenie do udziału uczestników J

Link do zapisów: forms.office.com/r/GK7jnLfxvC


Serdecznie zapraszamy!