Wizyta przedstawicieli firmy ELSEN GmbH & Co. KG Internationale Spedition na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu 29.03.2019 14:45

W dniu 29 stycznia 2019 r. na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu ZUT w Szczecinie odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy ELSEN GmbH & Co. KG Internationale Spedition. ELSEN jest znanym, międzynarodowym przedsiębiorstwem, które przekształciło się z klasycznej firmy spedycyjnej w dynamicznego i kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych o wysokich kompetencjach doradczych i realizacyjnych.

Tematyka spotkania dotyczyła między innymi nawiązania współpracy naszego Wydziału z firmą ELSEN w zakresie organizacji praktyk na terenie Niemiec, Luksemburga oraz Polski dla studentów kierunków transport oraz logistyka (kierunek uruchamiany w najbliższym roku akademickim) oraz realizacji prac dyplomowych powiązanych z działalnością Firmy.