Warsztaty kompetencyjne dla studentów ZUT 19.05.2021 12:03

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia do zapoznania się z listą najbliższych szkoleń realizowanych w ramach projektu ZUT 2.0 – Nowoczesny Zintegrowany Uniwersytet.

W najbliższym czasie studenci ZUT będą mieli możliwość podniesienia swoich kompetencji w następujących obszarach:

Zachęcamy do zapisów i udziału w zajęciach.

W celu rejestracji należy przesłać pocztą elektroniczną skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia uczestnika projektu na adres: Agata.skrobek@zut.edu.pl

Regulamin rekrutacji

Szczegółowy harmonogram w ramach projektu ZUT 2.0 Nowoczesny Zintegrowany Uniwersytet

Udział w zajęciach jest bezpłatny, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.