VI edycja Studiów Podyplomowych Projektowanie jachtów i pływających jednostek sportowych 12.07.2018 15:33

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ogłasza rekrutację na VI edycję studiów podyplomowych Projektowanie jachtów i pływających jednostek sportowych, które prowadzone będą przez Zakład Budowy Statków i Jachtów.

Planowane studia podyplomowe będą trwały dwa semestry, w okresie od 1 listopada 2018 r. do 29 września 2019 r.

Rekrutacja odbywać się internetowo na stronie www.zut.edu.pl/Rekrutacja/studia podyplomowe.

Kontakt i informacje: Jolanta Gutkowska, tel. 91 449 4126 e-mail: Jolanta.Gutkowska@zut.edu.pl, ZPJiS@zut.edu.pl

Więcej informacji na stronie Zakładu Budowy Statków i Jachtów.