Informacje bieżące

Szkolenie: Rozwój kadry akademickiej - jak napisać dobry wniosek Innovative Training Networks (ITN) 04.10.2019 10:22

Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które odbędzie się w dniu 15 października 2019 w w godz. 9.00-14-45 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie.

Spotkanie skierowane jest zarówno do naukowców, jak i przedsiębiorców, oraz fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów zainteresowanych stworzeniem międzynarodowego konsorcjum z uczelniami wyższymi w celu opracowania innowacyjnych produktów i usług, przy jednoczesnym pozyskaniu finansowania na zatrudnienie doktorantów w ramach projektu. Będzie to idealna okazja do uzyskania informacji na temat wymogów otwartego konkursu Innovative Training Networks (ITN), między innymi:

·         Jak pozyskać finansowanie na szkolenia dla młodych i kreatywnych naukowców?

·         Kto może złożyć wniosek do konkursu?

·         Jak powinno wyglądać idealne konsorcjum projektowe?

·         Jakie działania można sfinansować w ramach projektu?

·         Jak wygląda ewentualna rekrutacja doktorantów?

·         Jak wygląda struktura wniosku?

Podczas spotkania pan dr hab. inż. Aleksander Poreda prof. Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, podzieli się z uczestnikami swoją historią sukcesu oraz przedstawi korzyści płynące z realizacji projektu ITN.

Szkolenie poprowadzi: konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, pani Agnieszka Aloksa.

Zapraszamy do rejestracji.

 

O przyjęciu na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 41 43.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny