Szkolenie: EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji 23.05.2019 10:22

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich pomysłów i ambicji na skalę międzynarodową. Przeznaczone zostaną na to środki z Horizon2020!
 Ma również za zadanie pomóc podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich pomysłów na większą skalę.
I tu zaczyna się nasza rola! Chcemy, żebyście przygotowali wnioski i dostali środki z Council of the European Union, rozwijali Wasze firmy i zarabiali na badaniach!
 Przygotowaliśmy dla Was szkolenie, które poprowadzi Michał Grudziński – konsultant ds. programów badawczych UE a gościem specjalnym będzie Pani dr inż. Magdalena Bochenek – Ekspert Komisji Europejskiej ds. oceny wniosków projektowych.

Dowiecie się między innymi:
 - jaka jest aktualna oferta konkursowa Europejskiej Rady ds. Innowacji,
- ile można zdobyć pieniędzy na komercjalizację,
- jak aplikować do SME Instrumentu II fazy (obecnie EIC Accelerator Pilot),
- na czym będzie polegać nowa forma finansowania mieszanego – blended finance,
- kim jest Ekspert oceniający wnioski i na co zwraca szczególną uwagę,
- jak napisać dobry wniosek, czego się wystrzegać, a o czym bezwzględnie pamiętać.

Szkolenie jest bezpłatne i obowiązuje na nie rejestracja.
Zapraszamy!

innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-eic-accelerator-pilot-sme-instrument-ii-fazy-oraz-inne-konkursy-europejskiej-rady-ds-innowacji

www.facebook.com/events/2134986086792147/