Szkoła Letnia SustainMV w Niemczech (sierpień 2023) - aplikuj o stypendium! 16.05.2023 14:30

Land Mecklemburg-Vorpommern zaprasza studentów pierwszego (wyższe lata) i drugiego stopnia wszystkich kierunków studiów na trzecią edycję Szkoły Letniej SustainMV poświęconą zrównoważonemu działaniu (podejście interdyscyplinarne, w tym obszary Tourism, Renewable Energies, Digital and Technological Innovations, Recycling and Waste Management, Ecosystems).

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą szkół wyższych landu MV.

Zajęcia odbędą się w terminie:

·   21-23 sierpnia 2023: komponent on-line

·   28 sierpnia – 8 września 2023: zajęcia stacjonarne (Stralsund, Niemcy).

Nakład pracy wynosi 4 ECTS.

Kandydaci mają możliwość ubiegania się o stypendium pokrywające koszty udziału oraz zakwaterowania.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: sustainmv.de

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 1 czerwca

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej international@zut.edu.pl