Studencki Konkurs Nagroda Jamesa Dysona || Tydzień do zamknięcia zgłoszeń 14.07.2023 12:15

Został jeszcze TYDZIEŃ do zakończenia naboru zgłoszeń w tegorocznej edycji Konkursu Nagroda Jamesa Dysona, organizowanego przez Fundację Jamesa Dysona. To ostatnia szansa na zgłoszenie wynalazku dla studentów oraz niedawnych absolwentów kierunków związanych z inżynierią i projektowaniem. Młodzi innowatorzy mogą przesyłać projekty do 19 lipca 2023 r.

Hasło konkursowe brzmi: „Zaprojektuj coś, co rozwiąże problem”, a w obecnej edycji chcemy również podkreślić, jak ważny jest zrównoważony rozwój. Mile widziane będą zatem wynalazki stworzone dla dobra naszej planety. W tym roku zwycięzcy etapów krajowych otrzymają po 26 500 zł, a ich projekty zdobędą prestiżowe wyróżnienie. Zwycięzcy etapu międzynarodowego mogą wygrać nawet 160 000 zł.

Zachęcamy, by przypomnieć studentom o zgłoszeniu udziału w tym wyjątkowym projekcie, za pośrednictwem mailingu, strony www lub kanałów SM. Do Konkursu Nagroda Jamesa Dysona można zgłaszać się pod linkiem: www.jamesdysonaward.org/pl-pl/register/.

Szczegóły, regulamin i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.jamesdysonaward.org/pl-PL/

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.