Informacje bieżące

Jubileuszowe X Targi Pracy KARIERA 2019 20.11.2019 16:25

Drodzy Studenci!

Już 26 listopada 2019 r. (wtorek) odbędą się Jubileuszowe X Targi Pracy KARIERA 2019 organizowane przez uczelniane Biuro Karier. Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Co oprócz targów?

  1. Inauguracja Akademii Inlogic - to wspólny projekt INLOGIC oraz Biura Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Program składa się z cyklu 5 warsztatów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów związanych z takimi dziedzinami jak: elektryka i elektrotechnika, automatyka i robotyka, energetyka czy teleinformatyka. Podczas spotkań uczestnicy zmierzą się z praktycznymi problemami ze świata technologii. Program warsztatów został ułożony tak, żeby nie powtarzać, a uzupełniać wiedzę zdobywaną w trakcie studiów. Godz. 12.00 – 12.30; Aula.
  2. Warsztaty, na które należy zapisać się e-mailowo: biurokarier@zut.edu.pl w tytule maila podając: Warsztat nr 1 lub Warsztat nr 2 albo Warsztat nr 1 i 2.

 

Warsztat nr 1 – MOC JEST ZE MNĄ - prowadzenie Sylwia Hantz -  doradca zawodowy z WUP.

Chcesz dowiedzieć się jak znaleźć swoje mocne strony i zbudować ciekawy obraz własnej osoby? Nie czekaj! Daj sobie szansę! A moc mocnych stron przybędzie! Ten warsztat nauczy Cię świadomego wyławiania indywidualnych zasobów, pracy z dziennikiem oraz kreatywnego podejścia do siebie.

Godz. 10.30 - 12.30; Sala nr 7 (sala rady wydziału WTiICH "Nowa Chemia")

 

Warsztat nr 2 – JAK GADAĆ BY SIĘ DOGADAĆ? Praktyczny warsztat komunikacji interpersonalnej - prowadzenie Michał Michalski - psycholog biznesu (michalmichalski.com).

Efektywna komunikacja interpersonalna to zdolność, którą możemy rozwijać. To także zasób, który wspiera nasze działania oraz środek pomocny przy realizacji wielu zawodowych i prywatnych celów. Jeśli uważasz, że warto wiedzieć "jak gadać by się dogadać?", to koniecznie pojaw się na tym warsztacie, bo warto z trzech powodów:

1) Będzie duuuużo praktyki (zapomnij o formie akademickiego wykładu)

2) Poznasz swoje schematy, silne i słabe strony w komunikacji

3) Nad wszystkim będzie czuwał doświadczony trener, który sprawi, że będzie rozwojowo i komfortowo.

Godz. 12.45 - 15.00; Sala nr 7 (sala rady wydziału WTiICH "Nowa Chemia").

Więcej informacji, w tym wystawcy, na www.targipracy.zut.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Biura Karier ZUT