Fundusze Europejskie 2021-2027 w praktyce 05.10.2022 13:42

Bezpłatne szkolenie stacjonarne dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego poszukujących zewnętrznego finansowania w formie dotacji oraz pożyczek.

Komisja Europejska zaakceptowała 27.09.2022 r. program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. W związku z tym można oczekiwać, że wkrótce pojawią się pierwsze nabory wniosków w tym programie.

W ramach przygotowania do składania wniosków w nadchodzących konkursach, uczestnicy wydarzenia:

· poznają zasady programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki;

· dowiedzą się o praktycznych aspektach realizacji projektów, o których często zapomina się na etapie składania wniosku, a które są kluczowe dla płynnego ich prowadzenia.

Szkolenie poprowadzi p. Daria Wróbel konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu źródeł finansowania w ośrodku Enterprise Europe Network działającym w RCIiTT ZUT, z doświadczeniem w pisaniu i rozliczeniu projektów unijnych w perspektywach 2008-2013 oraz 2014-2022.

Zapraszamy do rejestracji: innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/fundusze-europejskie-2021-2027-w-praktyce