Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów 10.02.2020 14:45

Urząd Miasta Szczecin informuje o nowym programie stypendialnym przeznaczonym dla stypendystów z dorobkiem naukowym związanym z rozwojem Szczecina i regionu, oraz działalnością wpisującą się w Strategię Rozwoju Szczecina 2025.

O stypendium Prezydenta Miasta Szczecin mogą się ubiegać studenci i doktoranci spełniający warunki określone w Regulaminie - Uchwała nr VIII/1250/19 Rady Miasta Szczecin z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie zasad przyznawania i realizacji stypendiów naukowych Stypendium Prezydenta Miasta Szczecin dla studentów i doktorantów.

Wniosek o stypendium naukowe kandydaci powinni składać w Urzędzie Miasta Szczecin w Biurze Prezydenta Miasta, pl. Armii Krajowej 1 (I piętro, pok. 168) w dniach 17 luty - 10 marca 20120 r. (do godz. 15:00).

Więcej informacji: Ogłoszenia wydziałów Urzędu Miasta