Instrukcja użytkowania podpisu elektronicznego dla studentów 27.04.2020 15:22

Student chcąc złożyć podanie z podpisem cyfrowym, musi wykonać następujące kroki:

1. Student wysyła ze swojej poczty elektronicznej w domenie ZUT na adres:
    podpis@zut.edu.plprośbę o przesłanie instrukcji generowania podpisu cyfrowego.
    (w przypadku, gdy nie korzystał ze swojej poczty ZUT, należy kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie: uci.zut.edu.pl/uslugi/poczta-elektroniczna.html lub wysłać maila z pytaniem o swoją pocztę na adres uci@zut.edu.pl).
  2. Po otrzymaniu i​nstrukcji krok po kroku wykonać czynności w celu wygenerowania podpisu cyfrowego.
  3. Napisać podanie.
  4. Podpisać podanie w odpowiednim miejscu, korzystając z instrukcji podpisywania dokumentu zamieszczonej na poniższej stronie UCI
    uci.zut.edu.pl/aktualnosci/instrukcja-podpisywania-dokumentu-w-formacie-ms-word.html

5. Podpisane cyfrowo podanie wysłać mailem do dziekanatu.