Zaproszenie na spotkanie organizacyjne 20.09.2023 15:15

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia Wydziału Techniki Morskiej i Transportu, dr Jolanta Sułek, zaprasza wszystkie osoby, które zostały przyjęte na pierwszy rok studiów stacjonarnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 02 października 2023 r. (poniedziałek), o godzinie 8:30 w sali 120 (audytorium, I piętro).

Podczas spotkania przekazane zostaną między innymi informacje dotyczące legitymacji studenckich i dostępu do systemu e-dziekanat.
Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.
Proszę o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

Zajęcia w semestrze zimowym w roku akademickim 2023/2024 dla studentów studiów stacjonarnych rozpoczynają się dnia 02 października 2023 r. (poniedziałek), zgodnie z rozkładem zajęć, który będzie dostępny na stronie WWW wydziału pod koniec września.

Dr Jolanta Sułek