Spotkanie organizacyjne studentów I roku z Prodziekanem ds. studenckich i kształcenia 13.09.2024 16:31

Zaproszenie na spotkanie organizacyjne

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia Wydziału Techniki Morskiej i Transportu zaprasza wszystkie osoby, które zostały przyjęte na pierwszy rok studiów stacjonarnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 30 września 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 10:15 w sali 120 (audytorium I piętro). Podczas spotkania przekazane zostaną między innymi informacje dotyczące legitymacji studenckich i dostępu do systemu e-dziekanat.

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.

Proszę o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

Zajęcia w semestrze zimowym w roku akademickim 2024/2025 dla studentów studiów stacjonarnych rozpoczynają się dnia 01 października 2024 roku (wtorek) zgodnie z rozkładem zajęć, który będzie dostępny na stronie wydziału pod koniec września.

Dr inż. Joanna Sęk