VI Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach – niedziela, 15-11-2015 r. 04.11.2015 14:02

KU AZS ZUT zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników ZUT do udziału w VI Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach. Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 15 listopada br. w godzinach 11:00 - 16:00 w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140.

Podczas turnieju będą prowadzone dwie klasyfikacje: indywidualna oraz wydziałowa – uczestnicy będą walczyć o puchar dla swojego wydziału oraz o uczestnictwo w zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski. Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju (od godz. 10:45 do 10:55). Udział może wziąć każdy, kto przynależy do ZUT (bez względu na wiek i poziom gry w szachy). Szczegóły dostępne są w regulaminie Mistrzostw.