Informacje bieżące

Szkolenie on-line: Oferta EURAXESS i stypendia międzynarodowe dla młodych naukowców 10.04.2020 12:04

RCIiTT ZUT serdecznie zaprasza studentów, absolwentów, doktorantów i młodych naukowców zainteresowanych kształtowania własnej kariery naukowej do udziału w szkoleniu on-line poświęconym grantom i stypendiom oferowanym w ramach inicjatywy EURAXESS, które odbędzie się 29 kwietnia 2020 r. w godz. 10:00-12:00.

Kariera naukowa wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i strategicznym planowaniem kolejnych kroków w procesie rozwoju naukowego. Młodzi badacze już od samego początku powinni podejmować świadome decyzje, obierać cele i realizować je, by w rezultacie dążyć do doskonałości naukowej.

Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE zachęca młodych naukowców do aktywnego i skutecznego kształtowania swojej kariery naukowej poprzez udział w szkoleniu on-line pn. Oferta EURAXESS i stypendia międzynarodowe dla młodych naukowców w dniu 29 kwietnia 2020 r. w godz. 10.00 – 12.00. Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów, doktorantów oraz młodych naukowców (do 4 lat doświadczenia badawczego), którzy planują rozwinąć swoją karierę naukową na poziomie międzynarodowym lub międzysektorowym. Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z działaniem portalu EURAXESS, mi.in dowiedzą się jak poszukiwać grantów i ofert pracy naukowej. Dodatkowo przedstawiona zostanie szeroka europejska oferta programów wspierających młodych naukowców.

Wydarzenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE, p. Agnieszka Aloksa.

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Program szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia.

Więcej informacji udziela p. Agnieszka Aloksa, e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.