Informacje bieżące

Szkolenie on-line: Droga do sukcesu. Rozwój kompetencji horyzontalnych z EURAXESS 13.05.2020 15:20

Planowanie kariery i rozwoju zawodowego, to proces wymagający autorefleksji, analizy własnych – mocnych i słabych – stron oraz potencjalnych zagrożeń, pojawiających się podczas pokonywania kolejnych kroków. Aby skutecznie zaplanować ścieżkę rozwoju Regionalny Punkt Kontaktowy PR UE zaprasza na szkolenie pn. „Droga do sukcesu. Rozwój kompetencji horyzontalnych z Euraxess” w dniu 28 maja 2020 roku w godz. 10.00 – 11.30 w formie webinarium.

Kluczem do sukcesu jest umiejętność zaprezentowania zestawu swoich kompetencji oraz sposobu w jaki sprawiają one, że jesteśmy idealnymi kandydatami na dane stanowisko. W rozwoju naukowym lub podczas przygotowywania CV łatwo jest skupić się wyłącznie na certyfikatach, szkoleniach i doświadczeniu, czyli na umiejętnościach twardych (czasem zwanych technicznymi). Dużo trudniej jest zdefiniować i zademonstrować umiejętności miękkie - określane jako kompetencje horyzontalne - mówiące więcej o osobowości, sposobie organizacji pracy czy radzenia sobie ze stresem. 

Podczas szkolenia uczestnikom zostanie zaprezentowany wachlarz bezpłatnego pakietu narzędzi do identyfikacji, oceny i rozwoju umiejętności horyzontalnych. 
Spotkanie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE, p. Agnieszka Aloksa.

Udział w webinarium wymaga wcześniejszej rejestracji. Program szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia.

Więcej informacji udziela p. Agnieszka  Aloksa, e-mail: Agnieszka.Aloksa@zut.edu.pl

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.