Nabór do Chóru Akademickiego im. prof. Jana Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 14.10.2015 16:46

Nie samą nauką człowiek żyje – co zrobić z wolnym czasem po pracy i nauce – mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję!

Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie!

Zespół cieszący się uznaniem i sławą w Polsce i za granicą.

PRZYJDŹ DO NAS 19 LUB 21 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek, środa) w godz. od 17.00 do 19.00

do siedziby CHAPS (ul. Wyspiańskiego 1),

gdzie odbędą się zapisy chętnych do śpiewania w chórze.

Nie nadaję się! To na pewno nuda! Tylko czas stracę! …e tam!!!

Jeżeli przyszło Ci na myśl coś w stylu wymienionych wyżej sentencji, to czytaj dalej.

• Członkami CHAPS są często osoby bez wykształcenia muzycznego. Przychodząc do nas pod okiem doskonałych specjalistów nauczysz się śpiewać i czytać nuty.
  • Jeżeli zakładasz z góry, że to nudne, to jesteś w wielkim błędzie! Poza próbami organizujemy wiele innych imprez, happeningów, koncertów i wyjazdów zagranicznych. Tu poznasz wielu nowych, ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z nami nuda Ci na pewno nie grozi!
  • Próby trwają tylko dwie godziny, dwa razy w tygodniu. Czy to rzeczywiście tak dużo? (Pomyśl ile czasu spędzasz przed TV, komputerem,…).
  • Na „…e tam!!!” nie ma rady. Przyjdź, zobacz. Nic nie ryzykujesz. Najwyżej podbudujesz Swoje zdrowie kolejnym spacerem.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, to zapraszamy na naszego FB