Harmonogram naboru na wyjazdy na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ 07.01.2016 10:54

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus+ informuje, że harmonogram naboru na studenckie wyjazdy na studia i praktyki (SMS, SMP) w roku akademickim 2016/17 został opublikowany na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl . Nabór wniosków na WTMiT potrwa do 26 lutego, wyniki naboru zostaną ogłoszone do 25 marca 2016.

Zasady kwalifikacji, wnioski wyjazdowe, wykaz uczelni partnerskich oraz stawki stypendium zostały również opublikowane na powyższej stronie.

W ramach naboru kandydaci mają możliwość składania wniosków dotyczących:
- wyjazdów na studia w roku 2016/2017,
- wyjazdów na praktyki (min. 2 miesiące rozpoczęte po 1 lipca 2016) studenckie oraz absolwenckie (kwalifikacja na ostatnim roku studiów, wyjazd rozpoczęty i zakończony w ciągu 12 miesięcy po zakończeniu studiów.

Kandydaci na praktyki dołączają do wniosku potwierdzenie przyjęcia na praktykę w określonym formacie (m.in przybliżona data rozpoczęcia i zakończenia praktyki oraz język prowadzenia praktyki) – jest to warunek przyjęcia wniosku i wzięcia udziału w procedurze kwalifikacyjnej.

Osoby, które zdawały centralny uczelniany egzamin B2 na koniec lektoratu na I stopniu nie muszą dołączać dodatkowego zaświadczenia o ocenie z SPNJO, informacje te weryfikowane są ze Studium.

Dodatkowych informacji udziela oraz wnioski wyjazdowe przyjmuje Koordynator Wydziałowy dr hab. inż. Zbigniew Sekulski, pok. 225.