9 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w oficjalnym rozpoczęciu sezonu żeglarskiego w Centrum Żeglarskim w Szczecinie. Dzięki uprzejmości kapitana Krzysztofa Nowaka i jego żony Justyny, razem z członkami Studenckiego Klubu Żeglarskiego ZUT, na pokładzie jachtu Big Calm poznawaliśmy uroki Małego Dąbia.
Ahoj przygodo!
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Ubowska









