Informacje bieżące

Relacja ze szkolenia Erasmus+ BIP w Groningen 25.05.2026 11:15

W dniach 18–22 maja Prodziekan Agnieszka Ubowska miała przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Hanze University of Applied Sciences w Groningen, poświęconym zagadnieniom Inclusion, SocialJustice oraz GlobalMindset w programach nauczania szkolnictwa wyższego.
Szkolenie było niezwykle wartościowe zarówno pod względem merytorycznym, jak i jako doświadczenie kulturowe, umożliwiające wymianę perspektyw oraz budowanie międzynarodowych relacji. Międzynarodowa współpraca w szkolnictwie wyższym pozostaje jednym z najważniejszych sposobów wzmacniania europejskiej solidarności, otwartości i odporności.

Wyjazd został sfinansowany w ramach stypendium szkoleniowego programu Erasmus+.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Ubowska