Płatne staże zagraniczne z IAESTE 13.12.2017 10:15

Prezes Komitetu Lokalnego IAESTE przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie i Koordynator Wymiany Komitetu Lokalnego IAESTE Szczecin, Pani Agata Szymańska (agata.szymanska@iaeste.pl), informuje o rekrutacji studentów przynajmniej 2 roku, na płatne staże zagraniczne z IAESTE. Zainteresowani studenci mogą uzyskać wszelkie informacje na profilu facebook.pl/IAESTE.Szczecin, a do zarejestrowania się muszą wypełnić formularz bit.ly/iaeste_szczecin_staze.

Ponadto 18 grudnia o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej ZUT odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym zostanie szczegółowo omówiona procedura aplikacyjna. Aktualne zgłoszenie się studentów nie jest żadnym zobowiązaniem z ich strony, w każdej chwili mogą zrezygnować.

Na podstawie informacji przesłanej przez Agatę Szymańską,
Opracował Zbigniew Sekulski.